SD GELNICA, s. r. o. stavebné práce

Stavebné práce, odstraňovanie azbestu, voda, plyn, kúrenie, okná a dvere FENESTRA

SD GELNICA, s. r. o. stavebné práce

SD GELNICA, s. r. o. stavebné práce, likvidácia azbestu, plyn, voda kúrenie Gelnica

Stavebné práce, odstraňovanie azbestu, voda, plyn, kúrenie, okná a dvere FENESTRA

Adresa: Tehelná 3, prevádzkareň SNP 1, 056 01 Gelnica
Telefón:053/4297 425
Kontaktná osoba:0917 141 270
E-mail:sdgl@sdgl.sk
SERVIS KOTLOV: Ľudovít Grega0918 028 608

Likvidácia AZC potrubí pri výmene stúpačiek – kanalizácie

Zistili sme, že je na svete zákon NR SR č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a ten definuje, že s AZBESTom ako s nebezpečným odpadom môžu narábať iba osoby oprávnené. V praxi to znamená, že musíte mať vyškolených ľudí, ktorí pri práci musia používať osobné ochranné prostriedky a musia pri manipulácii s azbestom mať aj potrebné technické zabezpečenie – stroje na sanáciu azbestových materiálov s HEPA filtrami o záchytnosti azbestových vlákien 99,99%. Ak to všetko splníte, môžete žiadať príslušný Regionálny úrad verejného zdravotníctva o povolenie tejto činnosti, pričom ste už pod ich kontrolou. Príslušný obvodný úrad životného prostredia tiež musí zaujať stanovisko v zmysle zákona NR SR č. 223/2001 Z. z. o odpadoch.

Výmena stúpačiek SV, TV a kanalizácie

Bytový fond v našom regióne je starý cca 35 rokov, čo v praxi znamená okrem iného aj to, že rozvody SV, TV a kanalizácie dožívajú a je potrebné ich jednoducho vymeniť. Súčasné dostupné technológie sú veľmi progresívne (dlhá životnosť, odolnosť voči vodnému kameňu a pod.), takže sme disponovaní tieto práce vykonať k všeobecnej spokojnosti. Naša spoločnosť sa rozhodla pre systém plastových rozvodov REHAU. Vďaka ústretovosti tejto spoločnosti a kvalitnej podpore sme dosiahli veľmi dobrú rovnováhu medzi cenou a kvalitou. Stavby toho druhu realizujeme na základe obhliadky bytového domu a spracovania konkrétnej cenovej ponuky.

Voda, plyn, kúrenie – VIESSMANN, HOVAL, REHAU, BUDERUS

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.