gelnica.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

SD GELNICA, s. r. o. stavebné práce, likvidácia azbestu, plyn, voda kúrenie Gelnica

SD GELNICA, stavebná firma, stavebné práce, likvidácia azbestu, likvidácia AZC potrubí pri výmene stúpačiek – kanalizácie,

SD GELNICA, s. r. o. stavebné práce

SD GELNICA, s. r. o. stavebné práce, likvidácia azbestu, plyn, voda kúrenie Gelnica

SD GELNICA, stavebná firma, stavebné práce, likvidácia azbestu, likvidácia AZC potrubí pri výmene stúpačiek – kanalizácie,

Adresa: Tehelná 3, prevádzkareň SNP 1, 056 01 Gelnica
Telefón: 053/4297 425
Fax: 053/4297 425
Kontaktná osoba: 0917 141 270
Mobil:
E-mail: sdgl@sdgl.sk
SERVIS KOTLOV: Ľudovít Grega 0918 028 608
SD GELNICA, s. r. o. stavebné práce

Likvidácia AZC potrubí pri výmene stúpačiek – kanalizácie

Zistili sme, že je na svete zákon NR SR č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a ten definuje, že s AZBESTom ako s nebezpečným odpadom môžu narábať iba osoby oprávnené. V praxi to znamená, že musíte mať vyškolených ľudí, ktorí pri práci musia používať osobné ochranné prostriedky a musia pri manipulácii s azbestom mať aj potrebné technické zabezpečenie – stroje na sanáciu azbestových materiálov s HEPA filtrami o záchytnosti azbestových vlákien 99,99%. Ak to všetko splníte, môžete žiadať príslušný Regionálny úrad verejného zdravotníctva o povolenie tejto činnosti, pričom ste už pod ich kontrolou. Príslušný obvodný úrad životného prostredia tiež musí zaujať stanovisko v zmysle zákona NR SR č. 223/2001 Z. z. o odpadoch.

Výmena stúpačiek SV, TV a kanalizácie

Bytový fond v našom regióne je starý cca 35 rokov, čo v praxi znamená okrem iného aj to, že rozvody SV, TV a kanalizácie dožívajú a je potrebné ich jednoducho vymeniť. Súčasné dostupné technológie sú veľmi progresívne (dlhá životnosť, odolnosť voči vodnému kameňu a pod.), takže sme disponovaní tieto práce vykonať k všeobecnej spokojnosti. Naša spoločnosť sa rozhodla pre systém plastových rozvodov REHAU. Vďaka ústretovosti tejto spoločnosti a kvalitnej podpore sme dosiahli veľmi dobrú rovnováhu medzi cenou a kvalitou. Stavby toho druhu realizujeme na základe obhliadky bytového domu a spracovania konkrétnej cenovej ponuky.

Voda, plyn, kúrenie – VIESSMANN, HOVAL, REHAU, BUDERUS

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • SD GELNICA, s. r. o. stavebné práce

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Gelnica-Folkmar, Helcmanovce, Jaklovce, Krompachy, Margecany, Prakove, Veľký Folkmar, Žakarovce
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang