Byty, domy, chaty a iné reality v Gelnici a okolí

Reality 1-20 z 148

REALITY Gelnica a okolie

rodinný dom - chata

Dátum pridania: 9.7.2014

Ponúkam na predaj dvojpodlažnú drevenú chatu s podlahovou plochou cca 115 m2, výmera pozemku 505 m2. Chata oficiálne klasifikovaná podľa listu vlastníctva ako rodinný dom. Zariadená. Dohoda na cene možná.

rodinný dom - chata

Rekonštruovaný 3-izbový byt "pražského typu" pri Hlavnej Pošte

Dátum pridania: 11.9.2014

3-izbový byt pri Hlavnej Pošte - Vojenská ul. (Košice MČ Staré mesto), s rozlohou 68 m2, v OV. Nachádza sa na 5 zo 7 poschodí v rekonštruovanom bytovom dome (plastové okná, zateplenie, rekonštruovaný výťah a nové stúpačky). K bytu prislúcha 6-m lodžia, špajza na chodbe a pivnica. Byt je v udržiavanom a zachovalom stave po "staršej" rekonštrukcii - murované jadro, kuchynská linka a sanita. V celom byte sú plastové okná, dlažba a plávajúca podlaha v izbách. Orientácia obývačky a kuchyne (lodžie) na JZ a 2 menších izieb na SV. Umiestnenie bytu prináša plnú občiansku vybavenosť. CENA: 77.000,- € V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

Rekonštruovaný 3-izbový byt

3-izbový byt Košice Terasa Inžinierska

Dátum pridania: 8.9.2014

Na predaj pekný 3-izbový byt s loggiou na ulici Inžinierska v Košiciach, časť Západ-Terasa 72m2, na 7/7p. s lodžiou v OV. Byt sa nachádza v tichej lokalite, je pekný priestranný a je v pôvodnom stave s vymenenými plastovými oknami. K bytu prislúcha kumbál pred bytom a pivnica. Občianska vybavenosť je na výbornej úrovni. Informácie k bytu Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ronald Seman 0948/223 103 V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

3-izbový byt Košice Terasa Inžinierska

3-izb. prazsky byt Košice Terasa, Michalovská.

Dátum pridania: 5.9.2014

Na predaj 3-izbový byt prazskeho typu v M.Č. Košice-Západ Terasa na Michalovskej ulici. Byt je na prízemí a ma 68 m2. Je v povodnom stave s vymenenými plastovymi oknami. Ticha lokalita. Je ihned volny. Nehnuteľnosť je v exluzívnej ponuke RK FLEXIREAL . Spolupráca ostatných realitných kancelárii je vítana. V CENE /57000/ JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ing. Tomáš Gešovský 0915 874 598 V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovensku. Cena bytu je 57.000€

3-izb. prazsky byt Košice Terasa, Michalovská.

2 izb. zrekoštruovaný byt Košice Furča Kalinovská

Dátum pridania: 5.9.2014

Realitná kancelária FLEXIREAL ponúka na predaj 2-izbový byt s krásnym výhľadom v tichom prostredí v MČ. Dargovských hrdinov (Furča). Byt sa nachádza na Kalinovskej ulici, v blízkosti Lidlu. Byt je po kompletnej rekonštrukcii: plastové okná, murované jadro, plávajúca podlaha, bezpečnostné dvere. Rozloha je 58 metrov štvorcových. Byt má 1 loggiu, ktorá je orientovaná na západ. Nachádza sa na 7. z 8 poschodí. Je ihneď voľný. Byt je v exluzívnej ponuke. Spolupráca iných RK je vítaná. V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ing. Tomáš Gešovský 0915 874 598 Cena bytu je 58.500€

2 izb. zrekoštruovaný byt Košice Furča Kalinovská

Stavebný pozemok v Barci - výhodne

Dátum pridania: 5.9.2014

Realitná kancelária FLEXIREAL ponúka na predaj stavebnú parcelu o rozlohe 1318 metrov štvorcových na ulici Osloboditeľov v Košiciach v Barci. Všetky inžinierske siete na pozemku. Zaujimavosťou pozemku je dalších "bonusových" 1000 metrov v užívaní, viac info po telefóne. Na časti pozemku stoji starý dom. Pozemok je v exluzívnej ponuke. Spolupráca iných RK je vítaná. V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ing. Tomáš Gešovský 0915 874 598 Cena pozemku je 79.000€

Stavebný pozemok v Barci - výhodne

3-izbový byt Košice Západ Sokolovska

Dátum pridania: 5.9.2014

Na predaj pekný 3-izbový byt s loggiou na ulici Sokolovska v Košiciach, časť Západ-Terasa 68m2, na 5/7 poschodí v OV. Byt je pekný útulný a je po kompletnej vkusnej rekonštrukcii s dispozičnou zmenou. V byte je murované jadro s novou sanitou, plastové okná, plávajúce podlahy a dlažba, nová elektroinštalácia, nové stierky, vstavané skrine, bezpečnostné dvere. V byte je prípojka na internet a Cable Tv. Občianska vybavenosť je na výbornej úrovni. Informácie k bytu Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ronald Seman 0948/223 103 V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

3-izbový byt Košice Západ Sokolovska

Garsónka Košice KVP – Húskova

Dátum pridania: 5.9.2014

Garsónka na KVP – Húsková., 28 m2, na 10/12. poschodí, s lodžiou, v OV. Byt je pekný , slnečný a je po čiastočnej rekonštrukcii. V byte sú plastové okná, bezpečnostné dvere, omietky, inak je byt v pôvodnom veľmi zachovalom stave. K bytu prislúcha pivnica. Bytový dom je zateplený a nachádzajú sa tam 2 výťahy. Občianska vybavenosť je na výbornej úrovni. Informácie k bytu Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ronald Seman 0948/223103 V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

Garsónka Košice KVP – Húskova

2-izbový byt Košice KVP - Hemerkova

Dátum pridania: 5.9.2014

2-izbový byt na KVP - Hemerkova ul., 52 m2, na 2/8 poschodí, s lodžiou v OV. Byt je pekný útulný a je v pôvodnom zachovalom stave s plastovými oknami. V byte sa nachádza šatník. K bytu prislúcha pivnica. Občianska vybavenosť je na výbornej úrovni. Informácie k bytu Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ronald Seman 0948/223103 V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

2-izbový byt Košice KVP - Hemerkova

2-izbový byt Košice Furča – Benadova

Dátum pridania: 5.9.2014

2-izbový byt MČ. Dargovských hrdinov (Furča) – Benadova ul., 50 m2, na 2/8 poschodí, bez balkóna, v OV. Byt sa nachádza v tichej lokalite, je pekný, slnečný a je po rekonštrukcii. V byte je murované jadro s novou elektroinštaláciou, plávajúca podlaha, dlažba, plastové okná, nová kuchynská linka a sanita, nové bezpečnostné a interiérové dvere, vstavaná skriňa.K bytu prislúcha pivnica. Občianska vybavenosť je na výbornej úrovni. V prípade rýchleho a rozhodného jednania je možná dohoda na cene. Informácie k bytu Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ronald Seman 0948/223103 V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

2-izbový byt Košice Furča – Benadova

3-izbový byt Košice KVP - Húskova ul.

Dátum pridania: 5.9.2014

3-izbový byt na KVP - Húskova ul., 72 m2, na 9/12 poschodí, s lodžiou, v OV. Byt je pekný,slnečný, má krásny výhľad a je po 2-ročnej rekonštrukcii. V byte je murované jadro, nová sanita. V celom byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, bezpečnostné dvere a vstavaná skriňa. Kuchynská linka je 10 ročná. V byte je prípojka na internet a Cable Tv. K bytu prislúcha pivnica. Orientácia na Z/J. Občianska vybavenosť je na výbornej úrovni. Informácie k bytu Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ronald Seman 0948/223 103 V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

3-izbový byt Košice KVP - Húskova ul.

2-izbový byt Košice Ťahanovce- Bukurešťská ul.

Dátum pridania: 5.9.2014

2-izbový byt na Ťahanovciach - Bukurešťská ul., 51 m2, na 3/8. poschodí, s lodžiou. Byt je pekný, útulný a je v pôvodnom stave s plávajúcou podlahou a dlažbou. V byte je prípojka na internet a Cable Tv. K bytu prislúcha pivnica. Občianska vybavenosť je na výbornej úrovni. Byt je v DRUŽSTEVNOM VLASTNÍCTVE na kúpu tejto nehnuteľnosti je potrebná hotovosť. Informácie k bytu Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ronald Seman 0948/223 103 V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov.

2-izbový byt Košice Ťahanovce- Bukurešťská ul.

3-izbový byt Košice KVP-Cottbuska

Dátum pridania: 5.9.2014

3-izbový byt na KVP - Cottbuska ul., 64 m2, na 2/8 poschodí, so zasklenou lodžiou, v OV. Byt je pekný, slnečný a je po čiastočnej rekonštrukcii. V byte sú plastové okná plávajúce podlahy, vymenená kuch.linka a bezpečnostné dvere(ADLO). Jadro je pôvodné s malými úpravami. V byte je prípojka na internet a Cable Tv. K bytu prislúcha pivnica. Občianska vybavenosť je na výbornej úrovni. Informácie k bytu Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ronald Seman 0948/223 103 V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

3-izbový byt Košice KVP-Cottbuska

2-izbový byt na Dargovských hrdinov (Furča)- Bašťovanského

Dátum pridania: 5.9.2014

2-izbový byt na Dargovských hrdinov (Furča)- Bašťovanského ul., 50 m2, na 6/8 poschodí, bez balkóna v OV. Byt je pekný, slnečný, s krásnym výhľadom a je v pôvodnom stave s 1 plastovým oknom. V byte je prípojka na internet a Cable Tv. k Bytu prislúcha pivnica. Občianská vybavenosť je na výbornej úrovni. Informácie k bytu Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ronald Seman 0948/223 103 V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

2-izbový byt na Dargovských hrdinov (Furča)- Bašťovanského

1-izbový byt Košice sídlisko Ťahanovce - Aténska

Dátum pridania: 5.9.2014

1-izbový byt na Ťahanovciach - Aténska ul., 40 m2, na 5/8. poschodí, s lodžiou. Byt je pekný slnečný a čiastočné úpravy.Byt má plastové okná, plávajúcu podlahu a stierky.V byte je prípojka na internet a Cable Tv.K bytu prislúcha aj pivnica. Byt je v DRUŽSTEVNOM VLASTNÍCTVE na kúpu tejto nehnuteľnosti je potrebná hotovosť. Informácie k bytu Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ronald Seman 0948/223103 V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov

1-izbový byt Košice sídlisko Ťahanovce - Aténska

PRENÁJOM - Zrekonštruovaný a zariadený 3-izb. byt na Jazere

Dátum pridania: 5.9.2014

RK FLEXIREAL Vám ponúka do prenájmu 3-izbový byt "pražského typu" v MČ NAD JAZEROM - Važecká ul.. Rozloha je 68 m2, ma 6 metrovú lodžiu a nachádza sa na 1/7 poschodí s výťahom. Orientácia bytu je na SV a JZ a v rámci bytového domu má z každej strany susediaci byt. V byte bola realizovaná kompletná rekonštrukcia - má murované jadro, novú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi, nová sanita a oddelená toaleta. V celom byte sú plastové okná, plávajúca podlaha a dlažba. Prenájom zahŕňa kompletne zariadenie bytu, ktoré vidíte na fotografiách. Obývacia izba - rohový gauč, kreslo a konferenčný stolík, televízny stolík + TV a rohová vitrína. Kuchyňa - kuchynská linka so sklokeramickou varnou doskou a elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra a varná kanvica, kuchynský stôl a 4 stoličky, komoda. Spálňa - manželská posteľ a 2 nočné stolíky, spálňový nábytok, TV a rádio. Izba - rozťahovací gauč, písací stôl so stoličkou, skriňa a komoda. V byte tiež ostávajú 2 ratanové skrine v chodbe a kúpeľňový nábytok a pračka v kúpeľni. Byt je k dispozícii od 15. septembra 2014. Nájom vo výške 450,- € / mes. zahŕňa inkaso, elektrinu, plyn a TV. Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne certifikovaný realitný maklér NARKS: Ing. Štefan Gregor 0948 311 511

PRENÁJOM - Zrekonštruovaný a zariadený 3-izb. byt na Jazere

Priemyselný areál 13000m2 na predaj

Dátum pridania: 24.8.2014

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál Košice, Košice. Plocha: úžitková 1475m2, pozemku 13000m2. Priemyselný areál sa nachádza v priemyselnej zóne Košíc v uzavretom chránenom areáli s vrátnicou a strážnou službou. Do areálu je veľmi dobrý prístup osobnou aj nákladnou dopravou po asfaltovej ceste. V areáli je 1475m2 výrobných priestorov a 700m2 skladových priestorov, kancelárie 940m2. V areáli sú všetky inžinierske siete, pitná a úžitková voda, elektrina 240kW, plyn, kanalizácia, teplovodné kúrenie + žiariče. Nehnuteľnosť je možné využívať na výrobné a skladovacie účely. Realitný maklér Jaroslav Badinka 0911 552424 mail:realsk@realsk.sk

Priemyselný areál 13000m2 na predaj

1-izb. byt na Terase- Sokolovska, lodžia,rekonstrukcia

Dátum pridania: 17.7.2014

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný jednoizbový byt o rozlohe 29 metrov. Byt je slnečný a teplý. Má plastové okná, plávajúce podlahy, murované jadro, kuchynskú linku na mieru. Nachádza sa na prvom poschodí a má logiu. V byte je chladnička,mikrovlnka, gauč, stolík a televízor. Ostatné vybavenie je vecou diskusie. Cena nájmu aj s energiami je 300 Eur. Depozit vo výške 500 Eur. Voľný ihneď. Ďalšie info na tel. 0915 874 598.

1-izb. byt na Terase- Sokolovska, lodžia,rekonstrukcia

Na predaj 4 izbový luxusný byt v Košiciach na Terase

Dátum pridania: 22.6.2014

Krásne bývanie Vám ponúka na predaj exkluzívny 4 izbový byt v Košiciach na Terase, ul. Obrody. Byt je v OV, nachádza sa na 7 poschodí v modernej obytnej rezidencii so vstupom chráneným závorou. Obytný komplex je novostavba skolaudovaná v r. 2007. Byt je vo veľmi tichej lokalite, orientovaný prevažne na západ, s nádherným výhľadom na veľký zelený park. Celková výmera bytu podľa LV je 162 m2, z toho úžitková plocha bytu je 118 m2 plus 30 m2 vonkajšia krytá terasa plus 14 m2 vyhradené garážové státie k bytu. Byt je chránený bezpečnostnými dverami, vo vstupnej chodbe sú zabudované vstavané skrine. Kuchynská časť so zabudovanými spotrebičmi je otvorená a prepojená s centrálnou obývacou časťou. Bližšie ku vstupu je menšia miestnosť WC s umývadlom a vedľa samostatná veľká kúpeľňa s druhým WC, dvojumývadlom a rohovou vaňou. Po celej dĺžke bytu je vonkajšia krytá terasa, na ktorú vedú dva výstupy z obývacej časti a ďalšie dva výstupy zo spálne a z detskej izby. Podlahy vstupnej chodby, kuchyne a obytných miestností tvorí kvalitná plávajúca podlaha, v kúpeľni a na terase je keramická dlažba. Vykurovanie je centrálne, panelové radiátory. Okná a dvere so vstupom na terasu sú drevené eurookná so špeciálnymi sklami proti úniku tepla. Každá z obytných miestností má vlastnú nastaviteľnú klimatizáciu. Energetická trieda bytu A. Byt je veľmi svetlý, priestranný, má výhodné dispozičné riešenie, poskytuje dostatok súkromia i pohodlia a spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky užívateľa. Nehnuteľnosť je veľmi málo využívaná a predáva sa do osobného vlastníctva čiastočne zariadená, so zabudovanými spotrebičmi a vstavaným zariadením. Cena bytu je 220.000,- Eur. Možnosť financovania hypotekárnym úverom - súčasťou ponuky je vybavenie hypotéky podľa požiadaviek klienta. V prípade záujmu kontaktujte makléra: Ing. Vladimír Krivjaník 0905 358 837 vladimir.krivjanik@krasnebyvanie.sk

Na predaj 4 izbový luxusný byt v Košiciach na Terase

1-izbový byt Košice Ťahanovce - Viedenska ul.

Dátum pridania: 17.6.2014

1-izbový byt na Ťahanovciach - Viedenska ul., 39 m2, na 1/8. poschodí, s lodžiou, v OV. Byt sa nachádza v tichej lokalite je pekný,útulný a je po čiastočnej rekonštrukcii. V byte je pôvodné murované jadro, plastové okná, ináč je v zachovalom pôvodnom stave. V byte je prípojka na internet a Cable Tv. K bytu prislúcha pivnica. Orientácia na J/Z Občianska vybavenosť je na dobrej úrovni. Informácie k bytu Vám poskytne: Certifikovaný maklér NARKS: Ronald Seman 0948/223 103 V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy. V prípade potreby, Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.

1-izbový byt Košice Ťahanovce - Viedenska ul.
Reality 1-20 z 148

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty352.73 €
byty 1-izbove470.33 €
byty 2-izbove386.00 €
byty 3-izbove334.00 €
byty 4- a viac izbove201.00 €
byty garsonky319.00 €
domy269.76 €Vzostup
novostavby394.00 €
pozemky10.88 €Vzostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Gelnici? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Gelnica-Folkmar, Helcmanovce, Jaklovce, Krompachy, Margecany, Prakove, Veľký Folkmar, Žakarovce
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang