gelnica.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Gelnici a okolí

Reality 1-20 z 131

REALITY Gelnica a okolie

Podnikateľský areál Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 30.11.2016

Číslo ponuky: 6757 - Budova sa nachádza v priemyselnej zóne v SNV na Tepličskej ceste. Je rozdelená do 3 častí 1.sociálna časť, 2. administratíva, 3. výrobné haly. Budova prešla od roku 2000 rekonštrukciou. Boli zrekonštruované všetky sociálne miestnosti a kancelárie. Nový betónový poter montážny kanál o dĺžke 17m, bezpečnostné osvetlenie, nová samostatná prípojka na elektriku a plyn. V roku 2004 bola vymenená strecha nad obidvoma halami, nové plynové stropné kúrenie s troma žiaričmi so samostatným ovládaním teploty. V roku 2007 boli na halách kompletne vymenené okná, elektrická brána a mechanická brána. Kompletne boli zateplené stropy v obidvoch halách. Vonkajšia časť budovy z priestoru dvora bola zateplená polystyrénom a fasáda upravená škrabanou omietkou. V roku 2011 bol kompletne vymaľovaný interiér obidvoch hál. Budova má rozmery 49,3m x 10m. K budove patrí priestor za budovou 138,04m2 trávnatej plochy, príjazdová cesta z verejnej komunikácie do haly č.2, spevnená plocha dvor 3905 m2. Budova má nainštalovanú bezpečnostnú signalizáciu v každej miestnosti s pripojením na PZ SNV, dvor je zabezpečený kamerovým systémom. Dohoda možná

Podnikateľský areál Sp. Nová Ves

Dom vhodný aj na podnikanie, centrum Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 30.11.2016

Číslo ponuky: 7073 - Ponúkame na predaj dvojpodlažný dom s peknou záhradou, ktorý možno využiť na bývanie, na podnikanie (súkromná ambulancia, právne služby), resp. ich kombináciu. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 598 m2. Dom je dvojpodažný so sedlovou strechou, čiastočne podpivničený. Dom bol rozsiahlejšie rekonštruovaný v roku 1958 a v roku 1985 v súvislosti s riešením nadstavby. Objekt bol v minulosti využívaný na administratívne účely. Na prízemí sa nachádza zádverie, chodba, kúpelňa s WC a 3 miestnosti, sklad. Celková zastavaná plocha prízemia je 116 m2. Na poschodie vedie schodisko betónovej konštrukcie, kde sa nachádza chodba, WC a ďalšie 3 miestnosti. Zastavaná plocha poschodia je 85 m2. Dom je možné riešiť aj ako dvojgeneračné bývanie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (plyn, voda, kanál, elektrina). Na pozemku sa nachádza samostatná garáž, hospodárska budova, na záhrade sú ovocné stromy. Dom je k dispozícii ihneď.

Dom vhodný aj na podnikanie, centrum Sp. Nová Ves

Polyfunkčný dom Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 30.11.2016

Číslo ponuky: 7311 - Ponúkame na predaj polyfunkčný dom nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi, v blízkosti železničnej stanice. Nehnuteľnosť má široké viacnásobné využitie - ako objekt na obchodné účely, služby, administratívu resp. na poschodí aj na bývanie. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 686 m2. Nehnuteľnosť má 4 samostatné časti: na prízemí sú v súčasnosti 2 samostatné obchodné priestory (66 m2 a 56 m2) so vstupom priamo z chodníka frekventovanej ulice. Obchodné priestory sú kompletne rekonštruované, majú samostatné merania. Na poschodí sa nachádza veľký priestor, ktorý môže slúžiť na služby alebo administratívu, resp. po rekonštrukcii aj ako veľký podkrovný byt s priestranným balkónom s celkovou výmerou 140 m2. V zadnom trakte objektu sa nachádzajú 3 garáže, dielňa, kotolňa, sklady a prístrešok a parkovacia plocha pre 6 áut. V suteréne domu je zachovalá kamenná pivnica. V roku 1993 bola realizovaná kompletná generálna rekonštrukcia, v rámci ktorej boli v celom dome urobené kompletné nové inštalácie elektriny, vody, plynu a kúrenia a bola tiež vytvorená nová bytová jednotka v podkroví (neskôr zmenená na kancelárske priestory). V nasledujúcich rokoch bol dom priebežne rekonštruovaný, naposledy významnejšia rekonštrukcia v roku 2007. Dom má kompletne novú krytinu z roku 2010 a 2015. Vykurovanie je zabezpečené 2 samostatnými plynovými kotlami, dom má samostatnú telefónnu ústredňu, napojenie na zabezpečovací systém.

Polyfunkčný dom Spišská Nová Ves

Nadštandardný rodinný dom Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 30.11.2016

Číslo ponuky: 7310 - Ponúkame na predaj rodinný dom v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 946 m2. Dvojpodlažný objekt je čiastočne podpivničený, konštrukcia tehlová zn. Porotherm. Dom bol kolaudovaný v roku 2000. Zastavaná plocha domu je 167 m2, celková úžitková plocha 250 m2. Dom má 2 plnohodnotné podlažia - bez šikmín. Na prízemí domu sa nachádza vstupné zádverie, priestranná hala so schodiskom, kuchyňa so špajzou, technická miestnosť, bazén, fitness, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, infra sauna. Z haly vedie schodisko na poschodie, kde sú 4 obytné miestnosti, pracovňa, kúpelňa, WC, fitnes, šatník a 2 balkóny. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, má vlastnú telefónnu ústredňu s elektronickým vrátnikom, napojený na zabezpečovací systém. Dom je vo výbornom technickom stave, priebežne udržiavaný. Vykurovanie domu je na plyn riešené podlahovým kúrením a radiátormi. Dom sa predáva so zariadením - nábytok na mieru v hale, kuchyni a kúpeľni. Pri dome je veľká udržiavaná záhrada s dreveným altánkom a dvomi záhradnými skladmi. Dom je ideálny pre pokojné rodinné bývanie v blízkosti centra mesta s dostatkom súkromia a komfortu. Vynikajúca poloha - do centra mesta, na úrady, na železničnú a autobusovú stanicu.

Nadštandardný rodinný dom Spišská Nová Ves

RD, slnečný pozemok (1004 m2), centrum Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 30.11.2016

Číslo ponuky: 7166 - Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v centre mesta Spišská Nová Ves. Dom sa nachádza na rozľahlom pozemku s výmerou 1004 m2 orientovaný na juh. Nehnuteľnosť s pôdorysom cca 14 x 10 m je tehlovej konštrukcie, dvojpodlažný kompletne podpivničený objekt s valbovou strechou. Na prízemí sa nachádza presklenná vstupná chodba, hala, obývacia miestnosť, kuchyňa, spálňa, tretia obytná miestnosť a kúpelňa s WC. V podkroví je rozľahlý priestor, ktorý je možno využiť na ďalšiu obytnú plochu. Dom je v pôvodnom stave - drevené okná, podlahy parkety a linoleum. Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol zn. PROTHERM, v izbách sú liatinové radiátory, v spálni kachľová pec. K domu vedie nová elektrická prípojka vedená pod zemou. Dom je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv vo výbornej dostupnosti do centra mesta na slnečnom pozemku orientovanom na juh.

RD, slnečný pozemok (1004 m2), centrum Sp. Nová Ves

RD s veľkým pozemkom (1200 m2), Markušovce

Dátum pridania: 30.11.2016

lagunareality,sk (Číslo ponuky: 7038) - Na predaj starší rodinný dom v dobrom zachovalom a udržiavanom stave v obci Markušovce s veľkým pozemkom. Dom s rozlohou 150 m2 pozostáva zo zádveria, chodby, 3 obytných miestností, kuchyne a kúpelne. Celý dom je komplet podpivničený. Ústredné vykurovanie je riešené na elektrickú energiu alebo aj na tuhé palivo. Vodovod je napojený na vlastnú studňu. Na pozemku o rozlohe 1200 m2 sa nachádzajú hospodárske budovy. Terén pozemku je s časti rovinatý a s časti svahovitý so záhradkou, trávnatým porastom a potôčikom. Vhodný je aj na agropodnikanie. Možná dohoda.

RD s veľkým pozemkom (1200 m2), Markušovce

Dom v Hrabušiciach

Dátum pridania: 30.11.2016

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Hrabušice, Hlavná. Plocha: úžitková 404m2, pozemku 2000m2. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: drevenné (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: podlahové. Rovná strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: luxusný, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 190 000 €

Dom v Hrabušiciach

Tehlový byt 2+1 (56 m2) centrum Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 21.11.2016

Číslo ponuky: 7314 - Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa v centre mesta Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 56 m2 pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej miestnosti s francúzskym oknom, spálne, kúpelne a samostatného WC. Byt je v pôvodnom, zachovalom stave - jadro je murované (predná stena), podlahy parkety, pôvodné drevené okná. Bytový dom je zateplený, výhodou sú nové stúpačkové rozvody. K bytu prislúchajú 2 pivnice v suteréne bytového domu. Orientácia bytu juh-sever.

Tehlový byt 2+1 (56 m2) centrum Spišská Nová Ves

Byt 3+1 (76 m2) s loggiou, centrum SNV možná dohoda na cene!

Dátum pridania: 21.11.2016

Číslo ponuky: 7210 - Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome postavenom v roku 1975. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 76 m2 vrátane loggie pozostáva z chodby, 3 obytných izieb, kuchyne so špajzou, kúpelňa, samostatné WC, šatník. Byt je v dobrom technickom stave - má murované jadro, nové plastové okná. Je slnečný presvetlený, orientovaný na východ. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu. V blízkosti bytu je materská škola, základná a umelecké škola. Vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných potrieb s výbornou dostupnosťou do centra mesta a do škôl.

Byt 3+1 (76 m2) s loggiou, centrum SNV možná dohoda na cene!

Nadčasová elegancia RD centrum Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 21.11.2016

Číslo ponuky: 7239 - Ponúkame na predaj atraktívny rodinný dom nachádzajúci sa v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Rodinný dom s nadčasovým pôvabom a eleganciou je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 580 m2. Dom má dve nadzemné podlažia, sčasti je podpivničený. Prízemie domu pozostáva z haly, 3 obytných izieb, kuchyne z ktorej je prístupná komora, kúpeľňa a samostatné WC. Z haly na poschodie vedie z haly drevené schodisko, kde sa nachádza jedna izba s oknom smerom na ulicu a priestranné podkrovné priestory, ktoré možno zobytniť. V suteréne domu kotolňa, práčovňa, pivnica s plynomerom, sklad. Dom je vo výbornom technickom stave, priebežne bol rekonštruovaný. Obvodové murivo je pálená tehla hrúbky 45 cm, strešná krytina bola vymenená za kanadský šindeľ, okná sú plastové. V priebehu rokov 2012-2013 bola riešená nová fasádna omietka s funkciou tepelnej izolácie, riešená bola aj izolácia základov a sokel domu. V izbách sú drevené podlahy, dlažba v kuchyni a kúpeľni. Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol, v izbách sú nové panelové radiátory s hlavicami, v hale ústredný termostat. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Vzadu za domom sú dve garáže a hospodárska budova, záhrada. Orientácia pozemku je juh-sever, dom sa nachádza na tichej ulici s výbornou dostupnosťou do centra mesta.

Nadčasová elegancia RD centrum Spišská Nová Ves

RD Spišské Vlachy, aj s možnosťou komerčného využitia

Dátum pridania: 21.11.2016

Ponúkame na predaj Rodinný dom nachádzajúci sa v blízkosti centra Spišských Vlách. Časť domu s rozlohou cca 100m2 so samostatným vchodom je upravená na bytovú jednotku, ktorá pozostáva z chodby, kuchyne, 3 izieb, kúpelne so sociálnym zariadením. Časť je podpivničená, v tejto časti sa nachádza plynový kotol, bojler a kotol na tuhé palivo. Kúrenie je zabezpečené aj krbom, ktorý sa nachádza v kuchyni. Druhá časť s rozlohou cca 150m2 a potenciálom na komerčné využitie (ubytovanie, ambulancia...) je v procese výstavby – hrubá stavba., Možnosť prispôsobenia podľa vlastných predstáv. Táto časť má 2 podlažia. Pri rekonštrukcii boli použité kvalitné stavebné materiály, drevené eurookná, strešná krytina Bramac. Rozloha pozemku je 1021m2, k tomuto pozemku je možné dokúpiť aj záhradu s rozlohou 855m2. Dohoda na cene je možná.

RD Spišské Vlachy, aj s možnosťou komerčného využitia

Byt 3+1 s balkónom, Za Hornádom, Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 21.11.2016

Ponúkame na predaj trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa Za Hornádom v Spišskej Novej Vsi. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 65,55 m2 pozostáva z 3 obytných miestností, kuchyne, predsiene, kúpeľne a WC. Byt sa nachádza na 8/10 poschodí bytového domu. V byte sú nové plastové okná, inak je v pôvodnom stave. Výhodou je lokalita blízko centra, výborná občianska vybavenosť. Mesačné náklady 150 EUR, vrátane energií. K bytu prislúcha pivnica.

Byt 3+1 s balkónom, Za Hornádom, Sp. Nová Ves

PRE RELAX TO PRAVÉ!! Chata, Poráčska dolina

Dátum pridania: 21.11.2016

Číslo ponuky: 7235 - Ponúkame na predaj drevenú chatu (60 m2) krásnom lesnom prostredí Poráčskej doliny. Dispozícia prízemia: veľká obytná miestnosť s krbom, kuchynským kútom a schodiskom vedúcim na poschodie, kde sa nachádza jedna obytná miestnosť. Chata je napojená na elektr. sieť, voda je na pozemku (WC je v štádiu prípravy), odpad je riešený septikom.  Kúrenie je zabezpečené centrálnym krbom, prípadne elektrickými konvektormi. Celková plocha pozemku je 302 m2. Na pozemku sa nachádza prístrešok so sedením a drevená chatka na náradie. Veľkou výhodou je poloha /lokalita nehnuteľnosti - nachádza sa v blízkosti dvoch lyžiarskych stredísk, len niekoľko metrov od Rekreačného strediska Poráč Park v krásnom lesmi obklopenom prostredí, čo zaručuje využiteľnosť v každom ročnom období.

PRE RELAX TO PRAVÉ!! Chata, Poráčska dolina

Záhrada (200m2), sídl. Tarča, Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 21.11.2016

Ponúkame na predaj záhradu s výmerou 200m2 na sídl. Tarča v Spišskej Novej Vsi. Na pozemku sa v jednej časti nachádzajú ovocné stromy, kríky, a ďalšia časť je zatrávnená. Na pozemku je zabezpečený prívod úžitkovej vody. Dohoda na cene je možná.

Záhrada (200m2), sídl. Tarča, Spišská Nová Ves

Pozemok (855m2) vhodný na výstavbu RD, Spišské Vlachy

Dátum pridania: 21.11.2016

Ponúkame rovinatý pozemok s rozlohou 855m2, ktorý je možné využiť ako záhradu na oddych alebo aj na výstavbu rodinného domu. Na pozemku sa nachádza kopaná studňa, kvalitná pieskovcová klenbová pivnica. V súčasnosti je pozemok klasifikovaný ako záhrada. Inžinierske siete sú v blízkosti hranice pozemku. Tichá lokalita. Cena: 12,- Eur/m2, prípadne dohoda možná.

Pozemok (855m2) vhodný na výstavbu RD, Spišské Vlachy

Rodinný dom, tichá časť obce Smižany

Dátum pridania: 21.11.2016

Číslo ponuky: 7140 - Ponúkame na predaj elegantný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite v obci Smižany. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1980 a bola kompletne rekonštruovaná v roku 1993. Nachádza sa na rovinatom pozemku s celkovou výmerou 606 m2. Objekt je možné využívať ako dvojgeneračný rodinný dom s dvomi samostatnými vchodmi, resp. apartmán na poschodí možno využívať na prenájom. Dom je tehlovo-kvádrovej konštrukcie so strechou z dvojnásobného belgického šindľa a je zateplený, s plastovými oknami a kvalitnými podlahami. Na prízemí rodinného domu sa nachádza priestranná presvetlená obývacia izba s krbovou pieckou, kuchyňa, špajza, kúpelňa s toaletou, vinna pivnica a dve garáže. Prízemie domu môže slúžiť ako samostatná bytová jednotka. Na prvom poschodí sa nachádza chodba, 4 spálne a dve kúpelne s toaletou. Súčasťou prvého poschodia je aj apartmán, ktorý pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální a kúpelne s toaletou.Táto obývacia časť prvého poschodia má tiež svoj samostatný vchod. V celom dome sú plastové okná a kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom. K domu prislúcha vonkajšie sedenia a záhrada. Rodinný dom sa predáva s kompletným zariadením.

Rodinný dom, tichá časť obce Smižany

Slnečný pozemok (550 m2) Novoveská Huta

Dátum pridania: 21.11.2016

Číslo ponuky: 7315 - Ponúkame na predaj slnečný pozemok s celkovou výmerou 550 m2 nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi, mestská časť Novoveská Huta. Pozemok je obdĺžnikového tvaru. Na oplotenom pozemku sa nachádza chatka, skleník, pivnica a dreváreň. Výhodou je dobrá južná orientácia pozemku. Na pozemku je nová prípojka vody a elektriny. K pozemku vedie asfaltová cesta.

Slnečný pozemok (550 m2) Novoveská Huta

Pozemok (964 m2) na rekreačnú chatu Novoveská Huta

Dátum pridania: 21.11.2016

Číslo ponuky: 7312 - Ponúkame na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu objektu pre individuálnu rekreáciu v meste Spišská Nová Ves, miestna časť Novoveská Huta. K dispozícii je územnoplánovacia informácia potvrdzujúca možnosť realizovať výstavbu na pozemku. Výmera pozemku je 964 m2. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku je elektrická prípojka a voda. Ideálny na letnú aj zimnú rekreáciu v blízkosti turistických trás NP Slovenský raj, s dobrým prístupom do mesta Spišská Nová Ves.

Pozemok (964 m2) na rekreačnú chatu Novoveská Huta

Rodinný dom v obci Odorín s pekným pozemkom

Dátum pridania: 21.11.2016

Číslo ponuky: 7284 - Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v Odoríne, v blízkosti Spišskej Novej Vsi (cca 5 km). Dom sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou cca 800 m2 v tichej časti obce. Dom predstavuje vynikajúcu príležitosť pre dvojgeneračné bývanie so zaujímavými výhľadmi na obec a okolie. V dome sa nachádzajú 2 dispozične rovnako riešené trojizbové byty s kuchyňou, kúpeľňou a WC. Uprostred domu je priestranná chodba, hala s masívnym dreveným schodiskom. Z chodby vedú samostatné vstupy do jednotlivých miestností. Kuchyňa je spojená s balkónom, výhodou je aj príručná komora. Na prízemí je kúpelňa so sprchovacím kútom, na poschodí kúpelňa s vaňou. Obe podlažia majú samostatné WC. Dom je podpivničený, v suteréne je letná kuchynka, z ktorej je možné ísť na záhradu, kotolňa a garáž. Dom je v dobrom technickom stave - priebežne bol rekonštruovaný. Strecha vrátane izolácie bola rekonštruovaná pred 8 rokmi. Vykurovanie je ústredné - zabezpečené elektrickým kotlom v kombinácii s kotlom na tuhé palivo. Možné je aj pripojenie na plyn, prípojka na plyn sa nachádza na hranici pozemku pred domom. Odpad je riešený žumpou. Výhodou je vlastná kopaná studňa. Za domom sa nachádza hospodárska budova a pekná udržiavaná záhrada. MOŽNÁ DOHODA NA CENE PRI RÝCHLOM JEDNANÍ.

Rodinný dom v obci Odorín s pekným pozemkom

Záhrada (292 m2) s chatkou Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 21.11.2016

Číslo ponuky: 7282 - Ponúkame na predaj záhradu s chatkou situovanú v Spišskej Novej Vsi v blízkosti ZOO. Záhrada umožňuje výbornú príležitosť na rekreačné/oddychové vyžitie pre rodiny s malými deťmi v blízkosti domova. Celková výmera pozemku je 292 m2. Pozemok je obdĺžnikového tvaru, celý je oplotený. K pozemku vedie prístupová cesta. Na záhrade je novostavba chatka postavená v roku 2015. Ide o murovanú stavbu, na betónových pätkách. Nachádzajú sa tu 2 miestnosti - obývacia miestnosť s kuchynským kútom, v druhej obytnej miestnosti je piecka na tuhé palivo (tzv. petrik piecka). Podlahy v izbách sú z tvrdenej gumy. V cene v prípade záujmu môže byť aj zariadenie chatky. K chatke je pristavená drevostavba - altánok na posedenie. Chatku je možno využívať celoročne. Na plechovej streche sú umiestnené solárne panely, ktoré zabezpečujú el. energiu v chatke. Pripojenie na el. v danej lokalite je plánované v roku 2017. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa, pieskovisko, domček so šmýkalkou, suché WC a ohnisko.

Záhrada (292 m2) s chatkou Spišská Nová Ves
Reality 1-20 z 131

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty399.56 €
byty 1-izbove470.33 €
byty 2-izbove386.00 €
byty 3-izbove404.14 €
byty 4- a viac izbove201.00 €
byty garsonky319.00 €
domy300.97 €Zostup
novostavby394.00 €
pozemky7.91 €

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Gelnici? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Gelnica-Folkmar, Helcmanovce, Jaklovce, Krompachy, Margecany, Prakove, Veľký Folkmar, Žakarovce
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang