gelnica.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Inzercia a inzeráty zadarmo Gelnica a okolie

Inzeráty 1-20 z 504

INZERCIA v Gelnici

Kompelxné kúrenárske a vodoinštalatérske práce

Dátum pridania: 4.9.2015

Plánovanie, návrhy a realizzácie vodoinštalatérskych a kúrenárskych prác. Dnes máme 100 000 spokojných zákazníkov. Intenzívne pracujeme na zlepšovaní našich služieb a v neposlednom rade sa stále snažíme priniesť nové a kvalitné výrobky v čo najlepšej možnej cene. Naše služby: Dodanie a montáž vodomerov, meračov tepla. Výmena stupačiek a ležatých rozvodov. Dodanie a montáž radiátorov. Podlahové kúrenie. Demontáž, odvoz a likvidácia azbestu. Výstavba a rekonštrukcia kotolní...

Kompelxné kúrenárske a vodoinštalatérske práce

Vodné filtre e-shop

Dátum pridania: 4.9.2015

LIFE HELP s.r.o. je zameraná na získavanie výrazných energetických úspor prostredníctvom úpravy pitnej, kotlovej a chladiacej vody. LIFE HELP s.r.o je už 4 roky partnerom Japonskej spoločnosti Kurita Water Industries Ltd., ako aj holandskej spoločnosti Noga Water Care pre Slovensko. Našimi klientmi a obchodnými partnermi sú všetci, ktorí používajú vodu… Produkty, ktoré zásadne vylepšujú kvalitu vody dodávame väčšinou do domov, budov, výrobných podnikov, montážnych firiem, ale aj spoločenstvám bytov a súkromným osobám. Úspory pri vykurovaní, ošetrovanie pitnej vody, ošetrovanie kotlovej vody, ošetrovanie vodného kameňa. Viac na www.lifehelp.sk

Vodné filtre e-shop

Priemyselné podlahy do skladu,dielne,haly,servisu

Dátum pridania: 2.9.2015

Realizujeme priemyselné podlahy, ktoré sú vhodné do skladu, dielne, výrobnej haly, servisu, garáže ... . Priemyselné podlahy sú nenasiakavé, bezprašné, hygienycky a zdravotne nezávadné, chemicky a mechanicky odolné. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Priemyselné podlahy do skladu,dielne,haly,servisu

Centrálne vysávače HUSKY-5 hlavných dôvodov prečo?

Dátum pridania: 24.8.2015

Hľadáte spoľahlivé a výnimočné centrálne vysávače ? CEVYS s.r.o. - za 14 rokov pôsobenia na celoslovenskom trhu spoločnosť nainštalovala viac než 2.500 systémov Husky a vypracovala sa na dominantného dodávateľa centrálnych vysávačov. 1. Kompletná DELUXE kolekcia centrálnych vysávačov od HUSKY 2. Vysoký výkon a efektivita = komfort 3. Vhodné pre akúkoľvek domácnosť 4. Dýchajte ľahšie 5. Pohodlné tiché upratovanie

Centrálne vysávače HUSKY-5 hlavných dôvodov prečo?

Antikvariát Piešťany www.KNIHAANTIK.sk E-shop

Dátum pridania: 19.8.2015

Online antikvariát s viac ako 10 000 titulmi rôzneho zamerania. Beletria, kuchyňa, archeológia, cestopisy, časopisy, učebnice, rozprávky a iné. Čisto nové knihy so zľavou až 50%. Pri objednávke nad 35€ poštovné zdarma. Možnosť osobného prevzatia kníh.

Antikvariát Piešťany www.KNIHAANTIK.sk E-shop

Mobilné protipovodňové zábrany

Dátum pridania: 18.8.2015

IVAR -Slovensko - ochrana pred povodňami. Dodávame a montujeme systémy protipovodňovej ochrany. Systém mobilných protipovodňových zábran sa skladá z hliníkových palisád, tieto sa ukladajú na seba. Výška zábran sa pohybuje obvykle od 20 cm - 1,8 m. V praxi je však možná až do výšky 3 - 4 m, alebo aj v atypických rozmeroch. Mobilné protipovodňové bariéry sa môžu upevniť: priamo do požadovaného otvoru medzi steny na oporný múr/ plotový múrik na oceľovú konštrukciu vchodovej brány ukotviť na konzoly do steny na nosné stĺpy s oporou na základové oceľové piloty/ zemné skrutky, a.i.

Mobilné protipovodňové zábrany

Ubytujte sa v Turčianskych Tepliciach !

Dátum pridania: 11.8.2015

Ubytovanie v rodinnom dome neďaleko kúpaliska Primátor a Aquaparku. Ponúkame veľmko príjemné ubytovanie pre 5 osôb, kotré sa nachádza v pokojnom prostredí na samostatnom poschodí rodinného domu - na prízemí. Prístup do neho je riešený samostným vchodom zo záhrady cez terasu. Ubytovaní hostia parkujú priamo v záhrade domu. Na konci záhrady sa navyše nachádza prístup k potoku.

Ubytujte sa v Turčianskych Tepliciach !

Jedinečné, elegantné darčeky zo skla

Dátum pridania: 10.8.2015

Ponúkame rôzne darčeky, darčekové predmety zo skla, ktoré sa hodia ku každej príležitosti. Darčeky sú vyrábané ručne na Slovensku. Na želanie vieme darčeky prispôsobiť Vašej predstave, môžete doplniť vkusné venovanie, obrázok, prípadne dátum udalosti.

Jedinečné, elegantné darčeky zo skla

tuja smaragdova

Dátum pridania: 9.8.2015

Dobry den. Ponukam Vam v malom,a vo vetsom mnozstve krasne ,siroke tuje smaragdove pestovane len v kvetinacoch. Vyska tuji 40-50cm,kvetinac 2-litrovy cena 1,3eu/1kus. Vyska tuji 40-50cm.kvetinac 4-litrovy cena 1,6eu/1kus. Predavame aj ine vysky tuji Viac fotiek pod adresom : Garden Bonsai Wesley Tarnow - Poland.

tuja smaragdova

Reklama, potlač, strojové vyšívanie

Dátum pridania: 5.8.2015

Naša spoločnosť Serigrafika s.r.o. ponúka kompletný servis v oblasti reklamy, potlače, marketingu. Máme bohaté 18 ročné skúsenosti. Všetky produkty a služby v oblasti sieťotlače, strojového vyšívania a tampoprintu realizujeme vlastnou výrobou, od kompletnej prípravy až po finálne spracovanie produktov.

Reklama, potlač, strojové vyšívanie

Nosenie detí - babyšatky, ergonomické nosiče, vaky

Dátum pridania: 5.8.2015

Napĺňaním potrieb svojich detí ich nemôžeme rozmaznať. Rozmaznal niekto svoje dieťa tým, že ho nakŕmil, prebalil, okúpal? Jednou zo základných potrieb novorodencov a dojčiat je aj potreba kontaktu. Neobráňme sa kontaktu so svojimi deťmi, napĺňame tým len ich prirodzenú potrebu! V našom e-shope ponúkame: babyšatky, ergonomické nosiče, vaky na nosenie detí, vankúše na dojčenie, návleky Design Socks, závesné kolísky Hacka, tričká na dojčenie, detské oblečenie, látkové plienky, vrchné nohavičky, doplnky k plienkam, deky a zavinovačky, oblečenie pre mamičky, prírodnú kozmetiku

Nosenie detí - babyšatky, ergonomické nosiče, vaky

Nosenie Detí - látkový nosič

Dátum pridania: 5.8.2015

Manduca je látkový nosič vhodný pre nosenie detí od narodenia až do váhy 20 kg. Umožňuje ergonomické nosenie s dokonalou oporou chrbátika dieťata a správnym postavením nožičiek. K Manduce teraz dostanete zdarma vlhčené obrúsky Jackson Reece Herbal :-).

Nosenie Detí - látkový nosič

Epoxidové podlahy do skladu, výrobnej haly, dielne

Dátum pridania: 4.8.2015

Realizujeme liate epox podlahy, ktoré sú vhodné do skladu, výrobnej haly, dielne, servisu, garáže, obchodného priestoru, zdravotníckeho zariadenia, potravinárskeho priemyslu ... . Liate epox podlahy sú nenasiakavé, bezprašné, hygienicky a zdravotne nezávadné, mechanicky a chemicky odolné. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Epoxidové podlahy do skladu, výrobnej haly, dielne

Krby, krbové vložky, kachle - e shop

Dátum pridania: 3.8.2015

Navštívte náš kvalitný e-shop na http://www.hermet.sk/op/ Ponúkame: krbové vložky liatinové, krbové vložky oceľové, krbové vložky s výmenníkom, krbové kachle, krbové stavebnice. Na krbovom trhu ponúkame najlepšiu kvalitu, na ktoré dáme 2 až 7 rokov záruky.

Krby, krbové vložky, kachle - e shop

Ubytovňa RADVAŇ - lacné,čisté a útulné ubytovanie

Dátum pridania: 3.8.2015

Poskytneme vám lacné, útulné ubytovanie v zrekonštruovanej ubytovni Radvaň Banská Bystrica. Naša ubytovňa sa nachádza priamo v meste, má vynikajúcu dostupnosť do všetkých jeho častí. Pri rekonštrukcii sme mysleli na všetko, čo môžete potrebovať pre krátkodobé a dlhodobé pobyty. Ubytovanie pre robotníkov V ubytovni Radvaň nájdu vaši zamestnanci dostatočný štandard ubytovania s vynikajúcou ponukou služieb v blízkom okolí a vy ako zamestnávateľ primerané ceny, ktoré nastavíme na mieru. Turistická ubytovňa Banská Bystrica Banská Bystrica ako centrum stredného Slovenska ponúka veľa kultúrnych a spoločenských podujatí či už priamo v meste alebo v blízkom okolí. Je obrovským lákadlom aj pre turistov a cyklistov, ktorí ocenia krásu tohto regiónu. Pre všetkých turistov a cyklistov ponúkame lacné ubytovanie v Banskej Bystrici, ktoré svojim komfortom prispeje ku krásnym spomienkam z návštevy nášho mesta.

Ubytovňa RADVAŇ - lacné,čisté a útulné ubytovanie

Predaj nožov, lukov, kuší, vychádzkových palíc

Dátum pridania: 30.7.2015

Predávame nože tradičných, známych i nových značiek z celého sveta. Ponúkame aj luky, kuše, praky brúsky, kubotany, obušky a mnoho iného. Našu ponuku nájdete na supernoze.sk. Ak máte netradičnú požiadavku, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Predaj nožov, lukov, kuší, vychádzkových palíc

Komplexná realizácia vŕtaných studní

Dátum pridania: 30.7.2015

Venujeme sa komplexnej realizácii vŕtaných studní, zásobujeme vodou rodinné domy, záhradkárske oblasti a všetky miesta, kde je voda nevyhnutná. Našou misiou je sprístupnenie kvalitnej slovenskej podzemnej vody, profesionálna realizácia vŕtaných studní a ušetrenie financí našim klientom.

Komplexná realizácia vŕtaných studní

Počítačový kurz Excel pre pokročilých

Dátum pridania: 29.7.2015

Počítačový kurz Excel pokročilý patrí v súčastnosti medzi najviac dopytované kurzy zo strany firiem i jednotlivcov. Absolventi kurzu spoznajú prácu s pokročilými nástrojmi pri výpočtoch, analýze dát (vrátane kontingenčných tabuliek) i práci s xls databázami. MIESTO REALIZÁCIE FIREMNÉHO ŠKOLENIA * v priestoroch zákazníkov kdekoľvek v SR TERMÍN a ČAS REALIZÁCIE FIREMNÉHO ŠKOLENIA * je vecou vzájomnej dohody * v prípade potreby zabezpečíme školenie mobilnou PC učebňou (notebooky & dataprojektor) * školenie prispôsobíme potrebám a požiadavkám účastníkov ----------------------------------------------------------------------- TERMÍN REALIZÁCIE VEREJNÉHO ŠKOLENIA V NITRE: 23. a 24.09.2015 (str. - št.) 19. - 20.10.2015 (po. - ut.) 11. - 12.11.2015 (str. - št.) 09. - 10.12.2015 (str. - št.) V čase od 9:00 do 16:15 hod. ROZSAH A MIESTO REALIZÁCIE VEREJNÉHO ŠKOLENIA: 2 dni/16 hod. s miestom realizácie v Nitre, dohodou tiež v priestoroch zákazníkov kdekoľvek na celom území Slovenska AKCIOVÁ CENA ŠKOLENIA: 99 €/osoba bez DPH platí pre termín realizácie 23. a 24.09.2015 (štandardná cena školenia je 110 €/osoba bez DPH) a je platná pri záväznom prihlásení sa do 31.08.2015. CIEĽOVÁ SKUPINA: IT kurz Excel pre pokročilých je určený pre bežných užívateľov Excelu, ktorí sa chcú zoznámiť s pokročilými nástrojmi programu Excel a spoznať pokročilé princípy práce s nimi. Kurz je zameraný na oboznámenie sa s pokročilými nástrojmi programu Excel a ich zvládnutie za účelom urýchlenia si a zefektívnenia svojej práce v prostredí aplikácie MS Excel. OBSAH KURZU EXCEL - POKROČILÝ VZORCE A FUNKCIE * Relatívne, absolútne a kombinované odkazovanie v Excely * Použitie definovaných názvov vo vzorcoch * Zobrazenie predchodcov a následníkov vzorcov * Kombinovanie a vnáranie funkcií * Vyhľadávacie funkcie (CHOOSE, VLOOKUP,...) * Funkcie pre dátum a čas (NOW, YEAR, DATE,..) * Logické (IF, AND,OR) a textové funkcie (VALUE, MID, LEFT,..) * Matematické funkcie (MROUND, SUMIF,..) * Používanie funkcií štatistických (COUNTIF,..) BEZPEČNOSŤ ÚDAJOV * Zabezpečenie údajov na rôznych úrovniach (Súbor, Zošit, Hárok, Bunka) * Overovanie vstupných hodnôt * Podmienené formátovanie tabuliek (vstavané a vlastné kritéria) ANALÝZA DÁT * Citlivostná analýza údajov * Hľadanie riešenia a Správca scenárov DATABÁZOVÉ NÁSTROJE * Viacúrovňové zoraďovanie * Automatický a rozšírený filter * Medzisúčty a zoskupovania údajov KONTINGENČNÉ TABUĽKY a GRAFY * Definovanie rozloženia, súhrnne funkcie * Zoskupovanie dát, percentuálne výpočty, formát čísla v KT * Zoraďovanie údajov a tvorba vzorcov v KT * Výpočtové polia a výpočtové položky, analýza podrobností * Aktualizácia výpočtov v KT * Grafická analýza dát – kontingenčné grafy IMPORT A EXPORT DÁT * Definovanie ODBC spojenia * Dynamické importovanie dát z internetu a intranetu * Riešenie problémov, synchronizácia údajov TVORBA MODELOV A FORMULÁROV * Ovládacie prvky (tlačidlo, prepínač, číselník,...) PODROBNÉ INFORMÁCIE O KURZE: http://ivit.sk/kurzy/excel-pre-pokrocilych/?typ_kurzov=

Počítačový kurz Excel pre pokročilých

FIREMNÉ IT KURZY A ŠKOLENIA VÝHODNE - LETO 2015

Dátum pridania: 27.7.2015

V období od 15. júna do 15.septembra 2015 podporíme Vaše firemné IT vzdelávanie 20 % letnou zľavou a množstvom výhod: - 20% zľava na firemné počítačové školenia - realizácia školení priamo v priestoroch vašej spoločnosti - školenia zabezpečíme potrebnou výpočtovou technikou (notebooky a dataprojektor) - zrealizujeme bezplatný audit IT znalostí vašich zamestnancov a odporučíme vhodné školenia pre ich ďalšie vzdelávanie - pripravíme kurzy na mieru - obsah a rozsah školení plne prispôsobíme potrebám a požiadavkám ich účastníkov, termín a čas realizácie školení prispôsobíme Vašim prevádzkovým podmienkam Táto letná akcia sa vzťahuje na všetkých stálych i nových zákazníkov a zahŕňa kurzy pre bežných IT používateľov a tiež IT profesionálov. 5 HLAVNÝCH DÔVODOV, PREČO ZVERIŤ IT VZDELÁVANIE ZAMESTNANCOV VAŠEJ SPOLOČNOSTI PRÁVE NÁM ------------------------------------------------------------ ŠPECIALIZUJEME SA VÝLUČNE NA IT VZDELÁVANIE Nie sme najstaršou a ani najväčšou vzdelávacou spoločnosťou na Slovensku, no o to viac nám záleží na maximálnej spokojnosti každého z našich zákazníkov a na nadviazaní dlhodobej spolupráce. Napriel tomu, že IVIT je relatívne mladou spoločnosťou - na trhu sme len 3. rok, konatelia spoločnosti sa oblasti IT vzdelávania profesionálne venujú už 13. rok. Počas tohto obdobia pôsobili ako aktívni lektori, produktový manažéri, obchodníci a tiež ako koordinátori IT školení v konkurenčných vzdelávacich spoločnostiach, vďaka čomu dokonale poznajú trh IT vzdelávania a vedia sa dokonale prispôsobiť potrebám a požiadavkám svojich zákazníkov. PROFESIONÁLNY TÍM OSVEDČENÝCH A ZÁKAZNÍKMI OPÄTOVNE VYŽADOVANÝCH LEKTOROV Našimi lektormi sú výlučne ľudia z IT praxe - interní lektori s viac ako 12 ročnou praxou a spolupracujúci, metodicky zaškolení a osvedčení lektori - profesionáli vo svojom odbore. BEZPLATNÉ PORADENSTVO pri plánovaní IT vzdelávania, vrátane realizácie bezplatného auditu vstupných IT znalostí záujemcov o školenia GARANCIA KVALITY REALIZOVANÝCH ŠKOLENÍ Individuálne hodnotíme a formálne uzatvárame každý vzdelávací projekt: - z pohľadu účastníkov školení - z pohľadu koordinátora vzdelávacej aktivity zo strany zákazníka - z pohľadu lektora zrealizovaného počítačového školenia V rámci zabezpečenia vysokej kvality nami poskytovaných služieb garantujeme vrátenie plnej výšky poplatku za kurz, školenie, či seminár, pri oprávnenej nespokojnosti účastníkov s jeho realizáciou. REFERENCIE MALÝCH I NADNÁRODNÝCH SPOLOČNOSTÍ Kvalitu našich služieb potvrdzujú aj doterajší klienti malých i nadnárodných spoločností z rôznych oblastí podnikania, dlhodobé kontrakty, rovnako etablovanie v systéme dodávateľov nadnárodných spoločností. Vybrané refencie našich stálych klientov: Baumit, spol. s r.o. (Bratislava), Johnson Controls (Lozorno), Johnson Controls International (Námestovo), Johnson Controls International (Trencin), Visteon Eletronics Slovakia (Námestovo), Mahle Behr Námestovo, s.ro., eustream, a.s. (Bratislava), DHL (Bratislava), Stredoslovenská Energetika - Distribúcia, a.s. (Žilina), Embraco Slovakia, a.s. (Spišská Nová Ves), Osram, a.s. (Nové Zámky), Dalkia, a.s. (Žiar nad Hronom), Bauer Gear Motor Slovakia, s.r.o. (Zlaté Moravce), Kongsberg Automotive, s.r.o. (Vráble), DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o. (Trnava/Zavar), Cloetta Slovakia, s.r.o. (Levice), Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o. (Zvolen), Vaillant Industrial Slovakia s.r.o. (Trenčianské Stankovce), ZKW (Krušovce), Enviral, a.s. (Leopoldov), J&T Banka (Bratislava), Union, a.s. (Bratislava), Allianz - SP (Bratislava), SPPP Slovakia, s.r.o. (Banovce nad Bebravou), Alpha medical (Martin/Stropkov), Unomedical, a.s. (Michalovce), ZTS – Special, a.s. (Dubnica nad Vahom) ... Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky nás kontaktujte prostredníctvom formulára na stránke www.ivit.sk, prípadne na uvedených tel. číslach alebo e-mailom (037 6313 188; 0902 904 242; ivit@ivit.sk). IVIT, NR - VÁŠ PARTNER V IT VZDELÁVANÍ

FIREMNÉ IT KURZY A ŠKOLENIA VÝHODNE - LETO 2015

Sumčiarska výstroj v jednom akciovom sete 3 v 1

Dátum pridania: 27.7.2015

Rybári obľubujete lov sumcov alebo sa naň ešte len chystáte? Nemáte sumčiarsku výstroj a hľadáte niečo za rozumnú cenu a dobrú kvalitu? Je tu praktický sumčiarsky set, ktorý nesklame: sumčiarsky prút 2,4m /100-250gram + veľkokapacitný navijak s kovovou cievkou o kapacite 430m/0,30mm, velkosť 65 s kovovou cievkou - na jedno otočenie kľuky návin 112cm a k tomu sumčiarsky silon. Náhradná cievka v balení. Objednávacie číslo akcie pre dve dĺžy prútov: 1 A0365 - 2,4m/100-250g + navijak 65 + silon 1 A0366 - 2,7m/200-500g + navijak 65 + silon Tieto akcie a oveľa viac nájdete na najväčšom rybárskom e-shope: www.HACIK.sk

Sumčiarska výstroj v jednom akciovom sete 3 v 1
Inzeráty 1-20 z 504

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Potrebujete sa zbaviť starého auta, chladničky alebo chcete kúpiť nový dom či byt? Bezplatne inzerujte v sekcii Inzercia na stránkach mesta Gelnica a váš inzerát sa automaticky zadarmo zobrazí aj na regionálnych portáloch Virtualne.sk.

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Gelnica-Folkmar, Helcmanovce, Jaklovce, Krompachy, Margecany, Prakove, Veľký Folkmar, Žakarovce

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať:
  • nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií
  • komerčné inzeráty, ktoré neboli pridané ako spoplatnené
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang